Mis oleks, kui alustaksid elamist sellisena, nagu seda tegelikult väärid, saaksid igast päevast võtta maksimumi ja õpiksid ennast juhtima, et tõsta oma elukvaliteeti?

Mõtteviisi treenimine ei pea olema raske. Aju on just nagu lihas, mida saad treenida iga päev. Kui oma keha treenimiseks käid trennis, siis mõttemusklit treenid läbi harjutuste ja igapäevaste otsuste.

See aitab sul avastada enda tõelise potentsiaali, olla õnnelikum või teha asju teisiti kui seniajani oled teinud.

Siin treeningutel õpid läbi lihtsate ja praktiliste harjutuste, kuidas enda mõttemusklit tugevdades seda teha ning palju muud. 

Tule trenni!

 

Treeni endale sobival viisil ja ajal

 • 4 järelvaadatavat LIVE videotreeningud

  Meeleolukaid videotreeninguid saad teha just endale sobivas tempos ja sobival ajal.

  Trennide pikkused on 30 minutit kuni 1 tund.

 • 4 audiotreeningut

  Soovid klapid kõrva panna ja teha trenni kaasa liikudes?

  Pole probleemi!

  Kõik treeningud on saadaval ka audiona.

 • 4 PDF töölehte

  Iga treeningu kohta on sulle ka PDF, et saaksid rahulikult treeningule keskenduda ja pea muretsema märkmete tegemise pärast.

Treeni enda mõtteid juhtima nii, et need ei juhiks sind!

Tagasiside

Haraka lasteaia õpetaja treeningust lasteaias:

Eive Kabel

Nähes lapsi vestlusringis aktiivselt osalemas, arvan, et see oli neile jõukohane ja piisavalt huvitav. Kindlasti aitas kaasa Keilyni roll abitreenerina 😊

Lapsed hakkasid arvatavasti rohkem selliste küsimuste peale mõtlema ja tõenäoliselt kasutavad õpitut õpetaja suunamisel ka edaspidi.

Ise sain häid nippe, mida saab laste tähelepanu koondamiseks kasutada. Nt minu jaoks olid head nipid kiire spurt ja pizzahingamine. Soovitan ka teistele!

Mindset fitness mastermindis osaleja

Cathlyn

Olin mõnda aega tundnud kõhklusi ja ebakindlust enda.

Kerdu poolt õigete küsimuste küsimine, ajutöö rakendamine õigete tööriistadega andis mulle enesekindlust ja vähendas kahtlusi iseendas.

Klišeelikult ütlen, et sain selge suuna uuesti kätte kuidas edasi tegutseda sellega, mis paneb mul silmad särama.

Leidsin endas motivatsiooni ja kirglikuma tegutsemispoole taas üles!

Kerdu koolitusel osaleja

Jane Bitter

See koolitus oli investeering iseendasse!

Kerdu siirus ja audentsus on nii kaasahaarav ning tema soe loomus ja avatud lähenemine on nii inspireerivad ja motiveerivad.

See koolitus aitab sul mõelda suuremalt ja unistada julgemalt, suunab vaatama enda sisse ja leidma oma küsimustele vastuseid enda seest.

Õpetab ajaplaneerimist, olulise eelistamisest mitteolulisest ning tegema igapäevaselt õigemaid valikuid, et saada produktiivsemaid tulemusi oma elus.

Minu arengule aitas kaasa selle oma MIKSI leidmine, miks ma tegelikult muutust tahan. See aitas mul luau selge visiooni ja mõista, et miks see on mulle emotsionaalselt oluline.

Täna oma kirjapandut uuesti üle vaadates, märkasin, et olengi juba sammukese oma uuele elule lähemal ja seda täiesti märkamatult ehk elu ja protsessi usaldades.

Mind väga aitas Kerdu lähenemine ja soovitan seda soojalt kõigile!

Coach

Mentor Kerdu Lenear

HARIDUS:
TalTech majandusteaduskonna MBA magister
Auburn University Bachelor's Degree Communications,
sertifitseeritud neurokodeeringu spetsialist,
Marie Forleo B-School,
Kain Ramsey Life coaching certificate.


Hei, mina olen Kerdu - abikaasa, kahe lapse ema ja endine profikorvpallur, kes 40 aastaselt tegi oma elus kannapöörde, kui õppisin kuidas enda mõtteviisi juhtima.


Selle tulemusena olen täna Mindset Fitness asjutaja, tegin algust Mindset Fitness Podcasti ja digikoolitustega, tegutsen nii mindset kui business coachina ja möödunud aastast olen ka BNI rahvusvahelise business networking organisatsiooni liige.


Ettevõtjana olen avastanud nutikaid ja taskukohaseid võimalusi oma ideede realiseerimiseks, kasutades peamiselt nutitelefoni. Minu digikoolitustel on siiani osalenud üle 500 inimese.


Soovin aidata ka sinul muuta oma ideed reaalsuseks!